Zawsze lubiłem się przyglądać, obserwować. Gdy pierwszy raz złapałem aparat akurat mocno zmieniał się krajobraz wokół mnie, stuletnie kamienice znikały ustępując miejsca nowej drodze. Patrzyłem i dokumentowałem chwytałem coś co przemija- pewnie dlatego bliżej mi do dokumentu niż reżyserowania. Od tamtego czasu minęło około piętnastu lat, a moja dewiza, chociaż przeniesiona do świata filmu ślubnego jest ta sama- zatrzymać czas, emocje, detale, być i przyglądać się.

IDEA

Podczas ślubu jestem świadkiem, uczestnikiem, pomocnikiem, ta praca to dla mnie więcej niż kamerzysta na ślub i wierzę, że widać to w moich filmach ślubnych. Reportaż ślubny to spora część mojego życia, przez 8 lat spotkałem ponad 150 par zakochanych ludzi, a z ich niepowtarzalnych historii stworzyłem filmy i teledyski ślubne.

Nie mogę powiedzieć, że widziałem wszystko, ale doświadczenie daje mi wiedzę, kiedy być blisko, a kiedy w dystansie, kiedy macie mnie nie zauważać, a kiedy chętnie spojrzycie w moją stronę. Uwielbiam atmosferę radości i święta jakim jest w moim odczuciu jest dzień ślubu. Lubię fascynować się Waszymi pomysłami i przeżywać go chociaż w części tak jak Wy.

O MNIE

Prywatnie jestem 30 latkiem, miłośnikiem dobrej kawy i pracy w zgiełku kawiarni.  Od niedawna odkrywam na nowo fotografię streetową od której zaczęła się moja pasja do tworzenia obrazów i filmowania. Chociaż zawsze byłem słaby z matematyki to przyciągają mnie linie i geometria architektury. Lubię zgubić się z plecakiem w obcym mieście, a lista moich podróży jest wciąż za krótka.
Nocne trasy samochodem z głośną muzyką to dla mnie czysta przyjemność, więc chętnie docieram do Was w każdy zakątek Polski.

Portfolio