Kilka słów

o mnie

Filmy ślubne

Moja idea

Zawsze lubiłem się przyglądać, obserwować. Gdy w moje ręce trafił pierwszy aparat akurat wyburzali kamienice przy mojej ulicy i pewnie stąd taki wybór stylu patrzenia-zwróciłem się w stronę dokumentowania i reportażu, żeby uchwycić coś co znika. Od tamtego czasu minęła grubo ponad dekada, a moja dewiza, chociaż przeniesiona do świata filmu ślubnego jest ta sama- zatrzymać czas, emocje, detale, być i przyglądać się. Podczas ślubu jestem świadkiem, uczestnikiem, pomocnikiem, na pewno chce być kimś więcej niż kamerzystą, usługodawcą, bo wierzę, że widać to w moich realizacjach. Filmowanie ślubów to spora część mojego życia, przez 7 lat spotkałem około 150 par zakochanych w sobie ludzi, dla których stworzyłem niepowtarzalne historie. Nie mogę powiedzieć, że widziałem wszystko, ale doświadczenie daje mi wiedzę, kiedy być blisko, a kiedy w dystansie, kiedy macie mnie nie zauważać, a kiedy chętnie spojrzycie w moją stronę. Uwielbiam atmosferę radości i święta jakim jest w moim odczuciu jest ślub. Lubię fascynować się Waszymi pomysłami  i przeżywać go chociaż w części tak jak Wy.

Parę słów o mnie

 

Prywatnie jestem 30 latkiem, miłośnikiem dobrej kawy i pracy w zgiełku kawiarni.  Od niedawna odkrywam na nowo fotografię streetową od której zaczęła się moja pasja do tworzenia obrazów i filmowania. Chociaż zawsze byłem słaby z matematyki to przyciągają mnie linie i geometria architektury.
Lubię zgubić się z plecakiem w obcym mieście, a lista moich podróży jest wciąż za krótka.
Nocne trasy samochodem z głośną muzyką to dla mnie czysta przyjemność, więc chętnie docieram do Was w każdy zakątek Polski.

INSTAGRAM

follow @michalsikora_com